Kategórie

Nové produkty

Artikulačné papiere/fólie 

Zobrazených 1 - 8 z 8 položiek
 • 16,90 €

  Obľubený artikulačný papier. Široký sortiment v tvare U a I(neoznačené) !

  16,90 €
 • 17,50 €

  200 mikrónov tenký artikulačný papier s progresívnym farebným tónovaním - označuje rôzne sily zhryzu pomocou tónovaného zafarbenia (slabší zhryz bude svetlý, silný zhryz bude tmavý). Lekár získa presný reliéf rozloženia sily zhryzu. Kontakty sú okamžite viditeľné a môžu byť opracované.

  17,50 €
 • 12,50 €

  40 mikrónov tenký artikulačný papier, odolný voči roztrhaniu, je obojstranne potiahnutý farbivom. Špeciálny poťah z veľkého množstva mikrokapslí a tenká hrúbka umožňuje extra presné znázornenie všetkých okluzálnych kontaktov a interferencií na všetkých druhoch povrchu. Je možné niekoľkonásobné skúšanie, pretože farba sa regeneruje.

  12,50 €
 • 16,00 €

  100 mikrónov tenký, flexibilný, vláknami zosilnený artikulačný papier s vysokým obsahom farebných kapslí, ktorý je impregnovaný hydrofilným voskom a farmaceutickými olejmi. So svojim progresívnym farebným tónovaním precízne označí okluzálne body kontaktu a dokáže tiež odhaliť kontakty na vyleštenom kove, na vysokolesklej keramike, ako aj na vlhkom povrchu.

  16,00 €
 • 11,50 €

  Artikulačná fólia s výrazne vylepšenými funkciami vyrobená z kovovej polyesterovej fólie hrubej 12 mic. Film má vynikajúci farebný prenos, je antistatický a možno ho ľahko použiť aj bez pinzety. Vysoké miesta možno ľahko zistiť hlavne na keramických alebo vysoko leštených kovových povrchoch. Je ideálny pre kontrolu aproximálnych kontaktných miest pri...

  11,50 €
 • 14,30 €

  Okluzálne obzvlášť vhodné na zisťovanie statickej a dynamickej okluzie v niekoľkých farbách. Farebný náter, ktorý je iba 6 mic. hrubý, sa skladá z vosku a pigmentu. má hydrofilné komponenty na zlepšenie farebného prenosu na vlhké plochy. Môže byť jednostranná alebo obojstranná.

  14,30 €
 • 15,00 €

  Artikulačné fólie pre presnú registráciu zhryzu. K dispozíci jednostranné alebo obojstranné. Štyri farby, šířka 22mm, dĺžka 25m, hrúbka 12µ.

  15,00 €
 • 10,50 €

  Obľúbený okluzálny sprej na označenie kontaktných bodov zhryzu. V ponuke rôzne farby. Made in Germany! BALENIE: 75ml

  10,50 €
Zobrazených 1 - 8 z 8 položiek