Kategórie

Nové produkty

 • Stolička Physio ONE
  Stolička Physio ONE

  Investícia, ktorá sa z dlhodobého hľadiska vyplatí! Exkluzívna kvalitná...

  1 290,00 €
 • Ti-Max S970L
  Ti-Max S970L

  Vzduchový svetelný odstraňovač zubného kameňa. Ergonomický dizajn,...

  890,00 €
 • Ti-Max X 450L
  Ti-Max X 450L

  NSK svetelná turbína s povrchovou úpravou DURACOAT - odolná voči...

  769,00 €

Germicídne žiariče 

Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek
 • 299,00 €

  Nástenný uzatvorený germicídny žiarič. Slúži na dezinfekciu vzduchu od rôznych mikroorganizmov (baktérie, vírusy a prvoky) pomocou UVC žiarenia bez použitia chemikálií. Ničí mikroorganizmy a spôsobuje fotochemický rozpad ich DNA. Uchytenie na stenu. Germicídny žiarič sa nedodáva s napájacím káblom.

  299,00 €
 • 370,00 €

  Nástenný uzatvorený germicídny žiarič. Slúži na dezinfekciu vzduchu od rôznych mikroorganizmov (baktérie, vírusy a prvoky) pomocou UVC žiarenia bez použitia chemikálií. Ničí mikroorganizmy a spôsobuje fotochemický rozpad ich DNA. Model s programovateľným diaľkovým ovládaním/uchytenie na stenu. Germicídny žiarič sa nedodáva s napájacím káblom.

  370,00 €
 • 426,00 €

  Nástenný/pojadzný uzatvorený germicídny žiarič vhodný aj do vlhkého prostredia. Slúži na dezinfekciu vzduchu od rôznych mikroorganizmov (baktérie, vírusy a prvoky) pomocou UVC žiarenia bez použitia chemikálií. Ničí mikroorganizmy a spôsobuje fotochemický rozpad ich DNA. Vyberte si typ! Germicídny žiarič sa nedodáva s napájacím káblom.

  426,00 €
 • 483,00 €

  Nástenný uzatvorený germicídny žiarič vhodný aj do vlhkého prostredia. Slúži na dezinfekciu vzduchu od rôznych mikroorganizmov (baktérie, vírusy a prvoky) pomocou UVC žiarenia bez použitia chemikálií. Ničí mikroorganizmy a spôsobuje fotochemický rozpad ich DNA. Model s integrovanými spínacími hodinami. Germicídny žiarič sa nedodáva s napájacím káblom.

  483,00 €
 • 0,00 €

  Nástenný otvorený germicídny žiarič. Slúži na dezinfekciu vzduchu od rôznych mikroorganizmov (baktérie, vírusy a prvoky) pomocou UVC žiarenia bez použitia chemikálií. Ničí mikroorganizmy a spôsobuje fotochemický rozpad ich DNA. Uchytenie na stenu. Germicídny žiarič sa nedodáva s napájacím káblom.

  0,00 €
 • 0,00 €

  Mobilný otvorený germicídny žiarič so snímačom pohybu. Slúži na dezinfekciu vzduchu od rôznych mikroorganizmov (baktérie, vírusy a prvoky) pomocou UVC žiarenia bez použitia chemikálií. Ničí mikroorganizmy a spôsobuje fotochemický rozpad ich DNA.

  0,00 €
Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek