Kategórie

Nové produkty

STOMATOLOGICKÉ SÚPRAVY 

Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek
 • 0,00 €

  Vysoká kvalita/komfort a vynikajúca cena je devízou tejto stomatologickej súpravy. Produkt od spoločnosti GNATUS (Brazília) s množstvom volitelných nástrojov a prístrojov. Už v základnej výbave ohúri koženým prešívaným čalúnením, masážnym systémom či osadením špičkových NSK koncoviek. Spája kvalitu materiálov, prepracovanú ergonómiu a moderný dizajnu....

  0,00 €
 • 0,00 €

  Stomatologická súprava Stern Weber S200 s decentným vzhľadom a spoľahlivou komfortnou technológiou. Rýchle ovládanie cez dotykový displej. Kreslo stojí na zemi, pľuvadlový blok je integrovaný v kresle. POPIS DOLU!

  0,00 €
 • 0,00 €

  Stomatologická súprava Stern Weber S300 s decentným vzhľadom a spoľahlivou komfortnou technológiou. Výhoda tejto zubárskej súpravy je v nesmiernej flexibilite konfigurácií. Kreslo stojí na zemi, pľuvadlový blok je integrovaný v kresle. POPIS DOLU!

  0,00 €
 • 0,00 €

  Stomatologická súprava Stern Weber S220TR s decentným vzhľadom a spoľahlivou komfortnou technológiou. Špičkový výkon, praktické riešenie pre každého stomatológa. Kreslo aj pľuvadlový blok stoja na zemi. Súprava je stacionárna, nezávislá od pacientovho kresla. POPIS DOLU!

  0,00 €
 • 0,00 €

  Stomatologická súprava Stern Weber S320TR s decentným vzhľadom a spoľahlivou komfortnou technológiou. Špičkový výkon, praktické riešenie pre každého stomatológa. Kreslo aj pľuvadlový blok stoja na zemi. Súprava je stacionárna, nezávislá od pacientovho kresla. POPIS DOLU!

  0,00 €
 • 0,00 €

  Stomatologická súprava Stern Weber S280TRC s decentným vzhľadom a spoľahlivou špičkovou technológiou. Ergonomicky prispôsobené čalúnenie, nosnosť do 190 kg a bezpečný, tichý a spoľahlivý systém motorov. Systém zaveseného kresla pacienta na pľuvadlovom bloku. POPIS DOLU!

  0,00 €
 • 0,00 €

  Stomatologická súprava Stern Weber S380TRC s decentným vzhľadom a spoľahlivou špičkovou technológiou. Systém zaveseného kresla pacienta na pľuvadlovom bloku. Vďaka použitej technológii a tuhosti konštrukcie je možné integrovať priamo do súpravy multimediálne prístroje a digitálne X-ray systémy. POPIS DOLU!

  0,00 €
Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek