Kategórie

Nové produkty

POŽIČOVŇA PRÍSTROJOV 

Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek
 • 0,00 €

  Potrebujete urýchlene náhradu? Kým je váš prístroj u nás v servise a my Vám ho dáme opäť do poriadku, zapožičajte si od nás kvalitný miešač kapslí  Amalgamátor COXO s intuitívnym ovládaním, digitálnym displejom. Pre bližšie info nás neváhajte kontaktovať telefonicky. Táto služba je dostupná len pre našich stálych zákazníkov !

  0,00 €
 • 0,00 €

  Potrebujete urýchlene náhradu? Kým je váš prístroj u nás v servise a my vám ho dáme opäť do poriadku, zapožičajte si od nás kvalitnú polymerizačnú lampu Woodpecker iLED s intuitívnym ovládaním a dobou svietenia len 1s. Pre bližšie info nás neváhajte kontaktovať telefonicky. Táto služba je dostupná len pre našich stálych zákazníkov !

  0,00 €
 • 0,00 €

  Potrebujete urýchlene náhradu? Kým je váš prístroj u nás v servise a my vám ho dáme opäť do poriadku, zapožičajte si od nás kvalitný apexlokátor Woodpex V s intuitívnym ovládaním a farebným displejom. Pre bližšie info nás neváhajte kontaktovať telefonicky. Táto služba je dostupná len pre našich stálych zákazníkov !

  0,00 €
 • 0,00 €

  Potrebujete urýchlene náhradu? Kým je váš prístroj u nás v servise a my vám ho dáme opäť do poriadku, zapožičajte si od nás kvalitný pieskovač Woodpecker AP-H s univerzálnym pripojením priamo na hadicu (midwest / 4-diery), bez nutnosti použitia rýchlospojky. Pre bližšie info nás neváhajte kontaktovať telefonicky. Táto služba je dostupná len pre našich...

  0,00 €
Zobrazených 1 - 4 z 4 položiek