Kategórie

Nové produkty

  • Woodpecker UDS-P LED
    Woodpecker UDS-P LED

    Jednoduchý výkonný piezoelektrický odstraňovač zubného kameňa....

    399,00 €
  • Woodpecker K-Po
    Woodpecker K-Po

    Profylaktický motor určený na konečné leštenie. Bezdrôtová verzia s...

    479,00 €
  • Woodpecker AP-B
    Woodpecker AP-B

    Dizajnový a kompaktný kombinovaný pieskovač s ultrazvukom, ktorý sa...

    2 199,00 €

NSK 

Na všetky kolienka a turbíny NSK záruka 12 mesiacov.

Podkategórie

  • NANO-Series
    NSK sa podarilo znížiť rozmery jeho mikromotorových násadcov ( „kolienok“) približne o 10 percent To všetko bez obmedzenia výkonu a zároveň s vyššou životnosťou. Kombináciou nano mikrormotorovych násadcov s "NLX nano" LED mikromotorom môžete zažiť jedinečnú kombináciu krútiaceho momentu a výkonu.Tento nový dizajn dosahuje optimálnu rovnováhu a ideálne ťažisko, čím získa lekár lepšiu kontrolu pri svojej práci. Rovnako ako v vysoko cenené mikromotorové násadce Ti-Max Z aj ozubené prevody v nano mikromotorových násadcoch sú tiež chránené technológiou DLC (diamond-like carbon) pre bezkonkurenčnú životnosť. Kompaktná hlava a štíhly krk zabezpečí vynikajúcu viditeľnosť a prístup, čo výrazne znižuje stres pre lekára a pacienta.
  • S-Max M Séria
    S-Max M séria násadcov umožňujú efektývne výkonné vŕtanie. Odolné a tiché, ergonomické a dobre vyvážené nástroje umožňujú dobrú dostupnosť a vynikajúcu priľnavosť. NSK S-Max M Série boli navrhnuté bez kompromisov.
  • Ti-Max X Séria
    X Séria luxusná rada vyrobená najnovšou technológiou X Séria stelesňuje súčasný technologický pokrok a NSK know-how. Systém prináša veľmi tuchú prevádzku s minimálnymi vybráciami pre účinné a pohodlné používanie. Kvalita, funkčnosť a vynikajúci výkon sú synonymom X Série.