Kategórie

Nové produkty

 • Pánska mikina LIAM
  Pánska mikina LIAM

  Pánska elegantná mikina Eldan s dlhým rukávom. Zloženie: 53 % bavlna, 42...

  41,00 €
 • Podbradníky detské 100ks
  Podbradníky detské 100ks

  Podbradníky pre deti s veselou potlačou vyrobené z vysoko savej buničiny...

  10,90 €
 • Metapaste
  Metapaste

  RTG-kontrastná kalcium-hydroxidová pasta so síranom barnatým s...

  29,90 €

ZUBNÉ SÚPRAVY 

Exkluzívna rada zubných súprav s inovatívnym riešením prestížnej značky Stern Weber.

Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek
 • 0,00 €

  Stomatologická súprava Stern Weber S200 s decentným vzhľadom a spoľahlivou komfortnou technológiou. Rýchle ovládanie cez dotykový displej. Kreslo stojí na zemi, pľuvadlový blok je integrovaný v kresle. POPIS DOLU!

  0,00 €
 • 0,00 €

  Stomatologická súprava Stern Weber S300 s decentným vzhľadom a spoľahlivou komfortnou technológiou. Výhoda tejto zubárskej súpravy je v nesmiernej flexibilite konfigurácií. Kreslo stojí na zemi, pľuvadlový blok je integrovaný v kresle. POPIS DOLU!

  0,00 €
 • 0,00 €

  Stomatologická súprava Stern Weber S220TR s decentným vzhľadom a spoľahlivou komfortnou technológiou. Špičkový výkon, praktické riešenie pre každého stomatológa. Kreslo aj pľuvadlový blok stoja na zemi. Súprava je stacionárna, nezávislá od pacientovho kresla. POPIS DOLU!

  0,00 €
 • 0,00 €

  Stomatologická súprava Stern Weber S320TR s decentným vzhľadom a spoľahlivou komfortnou technológiou. Špičkový výkon, praktické riešenie pre každého stomatológa. Kreslo aj pľuvadlový blok stoja na zemi. Súprava je stacionárna, nezávislá od pacientovho kresla. POPIS DOLU!

  0,00 €
 • 0,00 €

  Stomatologická súprava Stern Weber S280TRC s decentným vzhľadom a spoľahlivou špičkovou technológiou. Ergonomicky prispôsobené čalúnenie, nosnosť do 190 kg a bezpečný, tichý a spoľahlivý systém motorov. Systém zaveseného kresla pacienta na pľuvadlovom bloku. POPIS DOLU!

  0,00 €
 • 0,00 €

  Stomatologická súprava Stern Weber S380TRC s decentným vzhľadom a spoľahlivou špičkovou technológiou. Systém zaveseného kresla pacienta na pľuvadlovom bloku. Vďaka použitej technológii a tuhosti konštrukcie je možné integrovať priamo do súpravy multimediálne prístroje a digitálne X-ray systémy. POPIS DOLU!

  0,00 €
Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek