Kategórie

Nové produkty

 • Stolička Physio ONE
  Stolička Physio ONE

  Investícia, ktorá sa z dlhodobého hľadiska vyplatí! Exkluzívna kvalitná...

  1 290,00 €
 • Ti-Max S970L
  Ti-Max S970L

  Vzduchový svetelný odstraňovač zubného kameňa. Ergonomický dizajn,...

  890,00 €
 • Ti-Max X 450L
  Ti-Max X 450L

  NSK svetelná turbína s povrchovou úpravou DURACOAT - odolná voči...

  769,00 €

ZUBNÉ SÚPRAVY 

Exkluzívna rada zubných súprav s inovatívnym riešením prestížnej značky Stern Weber.

Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek
 • 0,00 €

  Stomatologická súprava Stern Weber S200 s decentným vzhľadom a spoľahlivou komfortnou technológiou. Rýchle ovládanie cez dotykový displej. Kreslo stojí na zemi, pľuvadlový blok je integrovaný v kresle. POPIS DOLU!

  0,00 €
 • 0,00 €

  Stomatologická súprava Stern Weber S300 s decentným vzhľadom a spoľahlivou komfortnou technológiou. Výhoda tejto zubárskej súpravy je v nesmiernej flexibilite konfigurácií. Kreslo stojí na zemi, pľuvadlový blok je integrovaný v kresle. POPIS DOLU!

  0,00 €
 • 0,00 €

  Stomatologická súprava Stern Weber S220TR s decentným vzhľadom a spoľahlivou komfortnou technológiou. Špičkový výkon, praktické riešenie pre každého stomatológa. Kreslo aj pľuvadlový blok stoja na zemi. Súprava je stacionárna, nezávislá od pacientovho kresla. POPIS DOLU!

  0,00 €
 • 0,00 €

  Stomatologická súprava Stern Weber S320TR s decentným vzhľadom a spoľahlivou komfortnou technológiou. Špičkový výkon, praktické riešenie pre každého stomatológa. Kreslo aj pľuvadlový blok stoja na zemi. Súprava je stacionárna, nezávislá od pacientovho kresla. POPIS DOLU!

  0,00 €
 • 0,00 €

  Stomatologická súprava Stern Weber S280TRC s decentným vzhľadom a spoľahlivou špičkovou technológiou. Ergonomicky prispôsobené čalúnenie, nosnosť do 190 kg a bezpečný, tichý a spoľahlivý systém motorov. Systém zaveseného kresla pacienta na pľuvadlovom bloku. POPIS DOLU!

  0,00 €
 • 0,00 €

  Stomatologická súprava Stern Weber S380TRC s decentným vzhľadom a spoľahlivou špičkovou technológiou. Systém zaveseného kresla pacienta na pľuvadlovom bloku. Vďaka použitej technológii a tuhosti konštrukcie je možné integrovať priamo do súpravy multimediálne prístroje a digitálne X-ray systémy. POPIS DOLU!

  0,00 €
Zobrazených 1 - 6 z 6 položiek